Innowacyjne rozwiązaniadla Twojego sklepu

PayPo to metoda płatności, którą można w bardzo łatwy sposób wdrożyć sklepie internetowym. Dzięki niej klient może zamówić produkt, odebrać go i sprawdzić, czy mu pasuje, a zapłacić w późniejszym terminie.

Dla nowych klientów PayPo dostępna jest usługa “Zapłać za 30 dni”, która umożliwia dokonanie spłaty do 30 dni od złożenia zamówienia bez dodatkowych kosztów. Klient powracający, który spłacił chociaż jedną transakcję w całości, może z kolei opłacić zamówienie w ciągu 30 dni lub spłacić je w ratach w ramach usługi “Zapłać w ratach”.

 

     

Twisto to wygodna metoda płatności za zakupy, od lat obecna na polskim rynku e-commerce. Pozwala na dokonanie płatności za zakupy do 30 dni po złożeniu zamówienia. Nie wymaga rejestracji i jest całkowicie bezpieczna. 

 

Buy Now Pay Later od PragmaGO to odroczona metoda płatności dla klientów, którzy działają w sektorze B2B. Dzięki tej formie płatności, przedsiębiorcy mogą kupić produkty i usługi, a płatność za zakupy odroczyć nawet do 60 dni. Sprzedający nie ponosi żadnego ryzyka, a zapłatę za transakcję otrzymuje przelewem na swój rachunek bankowy od PragmyGo.

Google Pay to szybka, prosta metoda płatności w sklepach online, aplikacjach za pomocą kart zapisanych na koncie Google. Chroni informacje o płatności zaawansowanym systemem zabezpieczeń gwarantując bezpieczeństwo pieniędzy, a to wszystko z jednego miejsca.

Apple Pay to wygodna metoda płatności, która zastępuje gotówkę oraz fizyczne karty i ułatwia płatności online i offline. Po dodaniu karty debetowej lub kredytowej do aplikacji Wallet na iPhonie możesz płacić szybko i wygodnie w sklepach internetowych i aplikacjach. 

Gdy kupujący zdecyduje się na tę metodę płatności, zobaczy wstępną kalkulację, w której może zmienić okres finansowania i dopasować wysokość rat do swoich potrzeb. Następnie zostaje przeniesiony do wniosku, którego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się w 100% zdalnie. Umowę może podpisać poprzez kod SMS. Dostawcą rat jest Inbank.

Leasing online ING Lease Now

Dzięki ING Lease Now w imoje możesz:

  • udostępniać płatność przez ING Lease Now w Twoim Sklepie na wybrane produkty.
  • otworzyć się na nową grupę Klientów B2B i zwiększyć sprzedaż. 
  • tworzyć w panelu partnera ING Lease Now spersonalizowane oferty leasingowe dla Twoich klientów oraz sprawdzać na jakim etapie jest Twoja oferta

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami pod numerem (pon.-pt.):

Informacje handlowe (w godz. 8-16): 32 357 47 42

Obsługa kupujących (w godz. 8-20): 32 319 35 71

Obsługa sprzedających (w godz. 8-20): 32 319 35 70

lub wyślij e-mail na adres: kontakt@imoje.pl